• Slide 1
  • Slide 5
  • Slide 7
  • Slide 6

Oferta

Wesela

Zorganizujcie tę wyjątkową uroczystość jaką jest przyjęcie weselne w Sali Bankietowej Kłosówka.

Nasza sala pomieści 1xx gości Weselnych.

W ramach opcji dodatkowych proponujemy:

  • Wiejski stół
  • Drink Bar

Chrzciny

Narodziny dziecka to początek nowego życia a Chrzest święty to pierwsze tak ważne przyjęcie waszego dziecka. Jest to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Zadbamy o każdy szczegół przy przy organizacji chrzcin państwa dziecka. Przystroimy wnętrze aby wyglądało elegancko i uroczyście, przygotujemy smaczne potrawy, dołożymy wszelkich starań aby radosny nastrój udzielał się dla wszystkich zaproszonych Gości.

Komunia Święta

Pierwsza komunia święta to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Jest to dzień bardzo emocjonujący dlatego pozwólcie państwo że to my zajmiemy się przygotowaniem przyjęcia na tę uroczystość. Tak mogli państwo wraz z zaproszonymi Gości, mogli celebrować to święto w miłej przyjaznej atmosferze.

Przyjęcia rodzinne

Są w naszym życiu szczególne chwilę które warto celebrować. Urodziny, imieniny, jubileusze, niezależnie od okoliczności Sala bankietowa Kłosówka to idealne miejsce na świętowanie każdego tego typu wydarzenia. Nasi pracownicy zadbają aby mogli się państwo wraz z zaproszonymi gośćmi świętować swój wyjątkowy dzień w beztroskiej atmosferze.

Studniówki

Bal studniówkowy to niewątpliwie szczególne wydarzenie w życiu młodych ludzi. Bal rozpoczynający odliczanie do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, egzaminu dojrzałości. Dla każdego maturzysty dzień ten zdarza się tylko raz w życiu więc powinien być odpowiednio celebrowany.

Organizując bal studniówkowy w sali bankietowej Kłosówka macie państwo pewność że będzie przygotowany z dbałością o szczegóły i pozostawi miłe wspomnienia na całe życie.

Szkolenia

Sala Kłosówka dobre miejsce na zorganizowanie szkolenia, niewielkiej konferencji, pokazu produktów. Nasza sala pomieści X osób. Gdy państwo zajmijcie się spotkaniem, my zajmiemy się przygotowaniem poczęstunku dla przybyłych klientów lub partnerów biznesowych.

Obiady żałobne

Śmierć osoby bliskiej to bolesne i smutne wydarzenie dla wszystkich bliskich i znajomych zmarłego. W tym trudnym dla każdej rodziny momencie możecie państwo liczyć na profesjonalne przygotowanie obiadu żałobnego, spokojna atmosferę, taktowną obsługę.

Noclegi

W ofercie sali bankietowej znajdują się także noclegi. Na poddaszu naszego obiektu posiadamy x10? pokoi gościnnych.